Podręczniki - ZSO nr 1 w Rykach

Podręczniki 2016/2017 - Szkoła Podstawowa
Podręczniki do klas od 1 do 5 zakupi szkoła z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Uczniowie wypożyczą podręczniki z biblioteki szkolnej we wrześniu.
Wyjątkiem jest podręcznik do religii, który zakupują rodzice wg wykazu poniżej.
Podręczniki do religii
Klasa 1:   "Żyjemy w Bożym świecie" - D. Krupiński, J. Snopek - wyd. Jedność, Kielce
Klasa 2:   "Idziemy do Jezusa" - D. Krupiński, J. Snopek - wyd. Jedność, Kielce
Klasa 3:   "Jezus jest z nami" - D. Kurpiński, J. Snopek; red. ks.J. Czerkawski, E. Kondrak - wyd. Jedność, Kielce
Klasa 4:    wg wykazu nauczyciela
Klasa 5:    wg wykazu nauczyciela
Klasa 6:    wg wykazu nauczyciela
Podręczniki 2016/2017 - Gimnazjum
Podręczniki do klas od I i II zakupi szkoła z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Uczniowie wypożyczą podręczniki z biblioteki szkolnej we wrześniu.
Wyjątkiem jest podręcznik do religii, który zakupują rodzice wg wykazu poniżej.
Podręczniki do religii
Klasa 1:   "Błogosławieni, którzy szukają Jezusa" - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Paszewska - wyd. Jedność, Kielce
Klasa 2:   "Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi" - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Paszewska - wyd. Jedność, Kielce
Klasa 3:   "Błogosławieni, którzy naśladują Jezusa" - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Paszewska - wyd. Jedność, Kielce
e-Podręczniki
Zachęcamy wszystkich do korzystania dodatkowo z e-podręczników w ramach projektu systemowego „E-podręczniki do kształcenia ogólnego”.
Aby skorzystać z e-podręczników, wystarczy wejść na stronę www.epodreczniki.pl, wybrać poziom edukacyjny, przedmiot i rozpocząć pracę.