Witamy na stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcącyh nr 1 w Rykach.

Bez względu na to, czy jesteś uczniem czy rodzicem szukającym szkoły dla swojego dziecka, mamy nadzieję, że ta strona będzie przydatnym źródłem informacji o wszystkich aspektach życia naszej szkoły.

W skład zespołu wchodzi szkoła podstawowa (najstarsza w okolicy) oraz gimnazjum.

Znajdziesz tu aktualności, ciekawostki, informacje związane z życiem szkoły.

Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny!

Kolorowe boiska

Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu danego dnia. W kolejnym dniu ten sam głosujący może oddać kolejny głos.

Głosowanie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu www.koloroweboiska.pl przez wybranie szkoły, podanie swego adresu poczty elektroniczne i kliknięcie przycisku „Głosuję”.

W ciągu 60 minut na podany adres poczty elektronicznej wysłana zostanie wiadomość zawierająca link aktywujący oddany głos. Głos będzie uznany za oddany z chwilą kliknięcia na link aktywujący.

Lista zwycięzców ogłoszona zostanie będą przez Organizatora do dnia 22.06.2015 roku.

Edukacja z sukcesem

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Edukacja z sukcesem". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja.

W ramach projektu prowadzone są zajęcia wykraczające poza podstawę programową z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych form nauczania, jako bardziej efektywnych. Mają na celu doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego i matematyki oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych, rozwijanie świadomości swojego potencjału oraz planowania i radzenia sobie w sytuacji konieczności dokonania wyboru zawodu.

Projektem są objęci uczniowie klas III i VI szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum.

Więcej o projekcie na: www.edukacjazsukcesem.pl

Gmina Ryki zgłosiła się do konkursu „PODWÓRKO NIVEA”, którego efektem ma być powstanie 40 nowych placów zabaw na terenie Polski.  „PODWÓRKO NIVEA”, ma odpowiadać na potrzeby dzieci w różnym wieku i nawiązywać do klasycznych zabaw popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka czy zabawa na trzepaku. Plac taki powstałby w Rykach przy ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" AK 5 w pobliżu ZSO nr 2 im. Jana Pawła II.

W związku z tym, że zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od ilości głosów oddanych na daną lokalizację, gorąco Państwa zachęcamy do zaangażowania i prosimy o oddawanie swoich głosów na naszą lokalizację.

• Każdy mieszkaniec ma możliwość oddania codziennie jednego głosu
  • Im więcej głosów tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę
  • To Wasze głosy zdecydują czy powstanie nowe miejsce zabaw dla naszych dzieci
  • Pamiętaj każdy głos się liczy i zwiększa szansę naszej lokalizacji na wygraną w konkursie
  • To Cię nic nie kosztuje!!!

ZAGŁOSUJ - www.nivea.pl/podworko

Wydarzenia  2014 - 2015

Centrum Nauki Kopernik - wycieczka - gimnazjum

3 Maja