Witamy na stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcącyh nr 1 w Rykach.

Bez względu na to, czy jesteś uczniem czy rodzicem szukającym szkoły dla swojego dziecka, mamy nadzieję, że ta strona będzie przydatnym źródłem informacji o wszystkich aspektach życia naszej szkoły.

W skład zespołu wchodzi szkoła podstawowa (najstarsza w okolicy) oraz gimnazjum.

Znajdziesz tu aktualności, ciekawostki, informacje związane z życiem szkoły.

Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny!

ZEBRANIA Z RODZICAMI

26 marca 2014r. odbędą się zebrania z rodzicami:

- godz. 16:00 - klasy 1 -3 szk. podst.

- godz. 16:30 - klasy 4 - 6 szk. podst.

- godz.  17:30 - klasy I - III gimnazjum

O godz. 17:00 odbędzie się spotkanie rodziców z psychologiem. Temat spotkania: "Dlaczego moje dziecko jest smutne?"

Edukacja z sukcesem

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Edukacja z sukcesem". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja.

W ramach projektu prowadzone są zajęcia wykraczające poza podstawę programową z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych form nauczania, jako bardziej efektywnych. Mają na celu doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego i matematyki oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych, rozwijanie świadomości swojego potencjału oraz planowania i radzenia sobie w sytuacji konieczności dokonania wyboru zawodu.

Projektem są objęci uczniowie klas III i VI szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum.

Więcej o projekcie na: www.edukacjazsukcesem.pl