Witamy na stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcącyh nr 1 w Rykach.

Bez względu na to, czy jesteś uczniem czy rodzicem szukającym szkoły dla swojego dziecka, mamy nadzieję, że ta strona będzie przydatnym źródłem informacji o wszystkich aspektach życia naszej szkoły.

W skład zespołu wchodzi szkoła podstawowa (najstarsza w okolicy) oraz gimnazjum.

Znajdziesz tu aktualności, ciekawostki, informacje związane z życiem szkoły.

Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny!

Edukacja z sukcesem

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Edukacja z sukcesem". Serdecznie zapraszamy uczniów oraz rodziców uczniów do udziału w Projekcie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek - najlepsza inwestycja

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia wykraczające poza podstawę programową z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych form nauczania, jako bardziej efektywnych. Będą miały na celu doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego i matematyki oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych, rozwijanie świadomości swojego potencjału oraz planowania i radzenia sobie w sytuacji konieczności dokonania wyboru zawodu.

Projektem mogą być objęci uczniowie klas III i VI szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum.

Wymagane dokumenty:

• Formularz zgłoszeniowy
  • Deklaracja uczestnictwa w projekcie
  • Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej projektu.

Więcej o projekcie na: www.edukacjazsukcesem.pl