Nauczyciele - PSP nr 1 w Rykach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Nauczyciele

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne 2017/2018
Tomasz Bany - dyrektor                                              Ewa Stonio - wicedyrektor
                                      nauczyciel informatyki                                         nauczyciel historii i oligofrenopedagogiki
                              e-mail: tomasz.bany@zso1ryki.pl                                        e-mail: ewa.stonio@zso1ryki.pl
 
Nauczyciele
 
 
 
Wychowawstwo Szk. Podst.
1.
Bany Katarzyna
matematyka, informatyka
 
1a
Jadwiga Miłosz
2.
Bany Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
 
1b
Rafeld Bożena
3.
Bany Tomasz
informatyka
 
1c
Kępka Anna
4.
Celej Helena
plastyka, zaj. techniczne
 
2a
Bany Małgorzata
5.
Cieślak Elżbieta
język polski
 
3a
Kornas Beata
6.
Cieślik Hanna
biblioteka, świetlica, edukacja wczesnoszkolna
 
3b
Głowienka Małgorzata
7.
Dras Joanna
psycholog, rewalidacja
 
3c
Górska Ewa
8.
Dybciak Marzena
jęz. polski, wos
 
4a
Jońska Małgorzata
9.
Dziadosz Barbara
jęz. rosyjski
 
4b
Opieka Andrzej
10.
Filipek Małgorzata
religia
 
4c
Pacek Barbara
11.
Flis Katarzyna
jęz. polski
 
4d
Szpadzik Leszek
12.
Franczak Małgorzata
świetliuca, wdż, instruktor DZTL
 
5a
Kalisz Wioletta
13.
Franczak Sylwester
fizyka, geografia
 
5b
Nowak Patryk
14.
Głodek Jolanta
jęz. angielski
 
6a
Celej Helena
15.
Głowienka Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
 
6b
Maj Ewa
16.
Górska Ewa
edukacja wczesnoszkolna
 
6c
Franczak Małgorzata
17.
Janiszek Agnieszka
jęz. niemiecki
 
7a
Dziadosz Barbara
18.
Jaworska Anna
pedagog, wychowanie fizyczne
 
7b
Flis Katarzyna
19.
Jeżewska Aneta
chemia, biologia
 
7c
Ośko Anna
20.
Jońska Małgorzata
historia, wychowanie fizyczne
 
21.
Kaczorek Wioletta
matematyka
 
Wychowawstwo Gimn.
22.
Kalisz Wioletta
technika, informatyka
 
IIa
Krzemińska Danuta
23.
Kałaska Małgorzata
świetlica
 
IIb
Tarka Katarzyna
24.
Kępka Anna
edukacja wczesnoszkolna
 
IIc
Jeżewska Aneta
25.
Kociołek Ewa
rewalidacja
 
IIIa
Szczepaniak Bożena
26.
Kornas Beata
edukacja wczesnoszkolna
 
IIIb
Janiszek Agnieszka
27.
Koszara Elżbieta
religia
 
IIIc
Wojdat Bożena
28.
Krzemińska Danuta
geografia, przyroda
 
29.
Lange Mateńka Małgorzata
świetlica 
 
30.
Leszko Iwona
jęz. angielski
 
31.
Maj Ewa 
wych. fizyczne
 
32.
Maraszek Katarzyna
pedagog, rewalidacja
 
33.
Miłosz Jadwiga
edukacja wczesnoszkolna
 
34.
Miłosz Urszula
wychowanie fizyczne
 
35.
Niewadzi Edyta
edukacja wczesnoszkolna, jęz. angielski
 
36.
Nowak Patryk
wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
 
37.
Opieka Andrzej
wychowanie fizyczne
 
38.
Ośko Anna
wychowanie fizyczne
 
39.
Pacek Barbara
przyroda
 
40.
Piątek Ewa
jęz. polski
 
41.
Piątek Krzysztof
muzyka, świetlica, akompaniament DZTL
 
42.
Piskorska Anna
religia
 
43.
Pośpiech Marta
jęz. angielski
 
44.
Rafeld Bożena
edukacja wczesnoszkolna
 
45.
s. Pycka Agnieszka
religia
 
46.
Stępniak Monika
język angielski
 
47.
Stonio Ewa
historia, oligofrenopedagogika
 
48.
Szczepaniak Bożena
matematyka, informatyka
 
49.
Szewc Urszula
rewalidacja
 
50.
Szpadzik Leszek
historia
 
51.
Tarka Katarzyna
biologia, wdż, rewalidacja
 
52.
Walasek Grzegorz
muzyka, akompaniament DZTL
 
53.
Wojdat Bożena
jęz. polski
 
54.
Zając Alicja
matematyka
 
55.
Żaczek Anna
biblioteka
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego