Nauczyciele - ZSO nr 1 w Rykach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Nauczyciele

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Tomasz Bany - dyrektor                                              Ewa Stonio - wicedyrektor
                                      nauczyciel informatyki                                         nauczyciel historii i oligofrenopedagogiki
                              e-mail: tomasz.bany@zso1ryki.pl                                        e-mail: ewa.stonio@zso1ryki.pl
 
Nauczyciele
 
 
 
Wychowawstwo Szk. Podst.
1.
Bany Katarzyna
matematyka, informatyka
 
1a
Bany Małgorzata
2.
Bany Tomasz
informatyka
 
2a
Kornas Beata
3.
Bany Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
 
2b
Głowienka Małgorzata
4.
Celej Helena
plastyka,zaj. techniczne
 
2c
Górska Ewa
5.
Cieślak Elżbieta
język polski
 
3a
Rafeld Bożena
6.
Cieślik Hanna
biblioteka, świetlica, edukacja wczesnoszkolna
 
3b
Kępka Anna
7.
Dras Joanna
psycholog, rewalidacja
 
3c
Zaremba Ewa
8.
Dybciak Marzena
jęz. polski, wos
 
3d
Miłosz Jadwiga
9.
Dziadosz Barbara
jęz. rosyjski
 
4a
Kalisz Wioletta
10.
Filipek Małgorzata
religia
 
4b
Nowak Patryk
11.
Flis Katarzyna
jęz. polski
 
5a
Celej Helena
12.
Franczak Małgorzata
świetliuca, wdż, instruktor DZTL
 
5b
Maj Ewa
13.
Franczak Sylwester
fizyka, geografia
 
5c
Franczak Małgorzata
14.
Głodek Jolanta
jęz. angielski
 
6a
Pacek Barbara
15.
Głowienka Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
 
6b
Flis Katarzyna
16.
Górska Ewa
edukacja wczesnoszkolna
 
6c
Ośko Anna
17.
Janiszek Agnieszka
jęz. niemiecki
 
18.
Jaworska Anna
pedagog, wychowanie fizyczne
 
Wychowawstwo Gimn.
19.
Jeżewska Aneta
chemia, biologia
 
Ia
Krzemińska Danuta
20.
Jońska Małgorzata
historia, wychowanie fizyczne
 
Ib
Tarka Katarzyna
21.
Kalisz Wioletta
technika, informatyka
 
Ic
Jeżewska Aneta
22.
Kałaska Małgorzata
świetlica
 
IIa
Szczepaniak Bożena
23.
Kępka Anna
edukacja wczesnoszkolna
 
IIb
Janiszek Agnieszka
24.
Kociołek Ewa
rewalidacja
 
IIc
Wojdat Bożena
25.
Kornas Beata
edukacja wczesnoszkolna
 
IIIa
Jońska Małgorzata
26.
Koszara Elżbieta
religia
 
IIIb
Jaworska Anna
27.
Krzemińska Danuta
geografia, przyroda
 
IIIc
Szpadzik Leszek
28.
Lange Mateńka Małgorzata
świetlica 
 
IIId
Dziadosz Barbara
29.
Leszko Iwona
jęz. angielski
 
30.
Maj Ewa 
wych. fizyczne
 
31.
Maraszek Katarzyna
pedagog, rewalidacja
 
32.
Miłosz Jadwiga
edukacja wczesnoszkolna
 
33.
Miłosz Urszula
wychowanie fizyczne
 
34.
Niewadzi Edyta
edukacja wczesnoszkolna, jęz. angielski
 
35.
Nowak Patryk
wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
 
36.
Ośko Anna
wychowanie fizyczne
 
37.
Pacek Barbara
przyroda
 
38.
Pawelec Teresa
matematyka
 
39.
Piątek Ewa
jęz. polski
 
40.
Piątek Krzysztof
muzyka, świetlica, akompaniament DZTL
 
41.
Piskorska Anna
religia
 
42.
Pośpiech Marta
jęz. angielski
 
43.
Rafeld Bożena
edukacja wczesnoszkolna
 
44.
s. Pycka Agnieszka
religia
 
45.
Stępniak Monika
język angielski
 
46.
Stonio Ewa
historia, oligofrenopedagogika
 
47.
Szczepaniak Bożena
matematyka, informatyka
 
48.
Szewc Urszula
rewalidacja
 
49.
Szpadzik Leszek
historia
 
50.
Tarka Katarzyna
biologia, wdż, rewalidacja
 
51.
Walasek Grzegorz
muzyka, akompaniament DZTL
 
52.
Wojdat Bożena
jęz. polski
 
53.
Zając Alicja
matematyka
 
54.
Zaremba Ewa
edukacja wczesnoszkolna
 
55.
Żaczek Anna
biblioteka
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego