Kształcenie na odległość - SP nr 1 w Rykach

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
"Jedynka" jest szkołą nowoczesną ale kultywującą i kontynuującą historię szkolnictwa
08-500 Ryki, ul. Słowackiego 2
tel.: 818651565
e-mail: zso1ryki@home.pl
www.facebook.com/jedynka.ryki
NIP: 5060115169 REGON: 000554069
im. Mariana Osińskiego w Rykach
w Rykach i pierwszej szkoły powstałej w Rykach w październiku 1901 roku.
www.zso1ryki.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach
Przydatne linki:

Kształcenie na odległość

Nauczanie zdalne - bezpieczeństwo w sieci.
Zapewnienie bezpieczeństwa w sieci jest bardzo istotne. W ostatnim czasie znacząco wzrósł dostęp dzieci i młodzieży do Internetu. Niemal wszyscy młodzi ludzie korzystają z tego medium. Tym ważniejsza staje się kwestia zapewnienia im bezpieczeństwa oraz nauczenia ich jak bezpiecznie korzystać z Internetu (tutaj krótka broszurka).
Polecamy materiały zamieszczone na stronie:
W materiałach zamieszczonych tam znajdą Państwo wiele przydatnych i ciekawych informacji dotyczących zagrożeń związanych z niebezpiecznymi treściami dostępnymi w sieci oraz zachowaniami, w które mogą się zaangażować́ dzieci i młodzież. Dowiedzą się Państwo również w jaki sposób przeciwdziałać tym zagrożeniom.
Lekcje z internetu? Rusza gov.pl/zdalnelekcje.
Na stronie z linku poniżej można znaleźć propozycje dla uczniów ze wszystkich klas szkoły podstawowej, zgodne z podstawą programową. To treści, które mogą być wykorzystane w trakcie zdalnego nauczania lub samodzielnie w domu.
© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonał: Tomasz Bany tomasz.bany@zso1ryki.pl